Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) MYK Üyelerinin Ankara Ziyareti

2014.10.27

Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) Genel Başkanı Süleyman Çelik Beyin Başkanlığında MYK Üyeleri;

Genel Sekreter Metin İlhan bey, Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilatlanmadan sorumlu Köksal Kuş bey, Genel Başkan Danışmanı  Muhammed Mustafa Yüksel bey, Ankarada Devlet Erkanı, Parti ve Kurumlarla bir dizi görüşmeler yapmak için önemli ziyaretlerde bulundular.

 YSK (Yüksek Seçim Kurulu)  Başkanlığı;

Uetd Genel Baskanı Süleyman Çelik, Genel Sekreter Metin İlhan, Teşkilatlanma Baskanı Köksal Kuş ve Genel Baskan Danışmanı M. Mustafa Yüksel, Yüksek Seçim Kurulu Baskanı Sadi Güven Beyefendiyi makamında ziyaret etti. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde karşılaşılan sıkıntılar dile getirildi.  2015 seçimlerinde aynı sıkıntıların yaşanmaması adına neler yapılması gerektiği hakkında görüş alışverişinde bulundular.

T.C. Adalet Bakanlığı;

Ankara temasları kapsamında, Uetd Genel Baskanı Süleyman Çelik, Genel Sekreter Metin İlhan, Teşkilatlanma Baskanı Köksal Kuş ve Genel Baskan Danışmanı M. Mustafa Yüksel, Adalet Bakanımız Bekir Bozdağ Beyefendiye bir ziyarette bulundular.

TBMM ziyareti;

TBMM Başkanı Cemil Çiçek Beyefendi makamında Uetd heyeti tarafından ziyaret edildi. Görüşmeye Uetd Genel Baskanı Süleyman Çelik, Genel Sekreter Metin İlhan, Teşkilatlanma Baskanı Köksal Kuş ve Genel Baskan Danışmanı M. Mustafa Yüksel beyler katılımda bulundular.

2014.10.27

UETD Heyeti YTB’yi Ziyaret Etti

Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) Başkanı Süleyman Çelik ve MYK Üyeleri YTB’yi ziyaret etti.

Heyet ilk olarak Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş tarafından kabul edildi. UETD Heyeti daha sonra da YTB Başkanı Doç. Dr. Kudret Bülbül ile öğle yemeğinde bir araya geldi.Görüşmede, UETD’nin faaliyetleri ile birlikte yurtdışındaki seçimler ve oy kullanma, yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın yaşadığı hukuki sorunlar ve dil problemleri üzerine karşılıklı olarak neler yapılabileceği konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Konularla alakalı Fotoğraflar

[Best_Wordpress_Gallery id=“25″ gal_title=“20141027_ Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) MYK Üyelerinin Ankara Ziyareti“]

2014EkimUETDMYKAnkaraZiyareti

× Whatsapp İletişim Merkezi